Sizler İçin Türkçe Eğitim Sitelerini Derledik

İstanbul İşletme Enstitüsü

1 (790 x 247)

İstanbul İşletme Enstitüsü, bilgi toplumuna adapte olmuş, kendini, şirketini ve finansını yönetebilen, yenilikleri takip etme ve uygulama gücüne ve bilincine sahip kişilerin yetişmesi için ücretsiz eğitim programları sunmaktadır. Akademisyenler ve öğretim görevlileri tarafından verilen eğitim programlarında, kişilerin yeni yönetim anlayışı ve vizyonuna sahip olarak, girişimlerine yeni bir yol haritası çizebilecek bilgi ve yönetim yeteneğine teorik ve pratik olarak sahip olabiliyorlar.

Gelecek Daha Net   

2 (790 x 420)    

Gelecek Daha Net Gençlik Platformu, Türkiye’deki gençlerin doğru eğitim, meslek ve hayat seçimleri yapmalarını sağlayacak bilgi, beceri ve bağlantılara sahip olmaları hayalinden ortaya çıktı. Bu amaç doğrultusunda birçok eğitimi bu platformda bulabilirsiniz.

Turkcell Akademi

3 (790 x 279)

Turkcell Akademi, farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu dijital eğitim platformudur.

Sanalkurs

00-790-x-445 (790 x 300)

2002 yılından bu yana faaliyet gösteren popüler bilişim eğitim sitesi Sanalkurs.net, her tür bilgisayar programı hakkında üyelerinin kendi bilgilerini ve notlarını paylaştığı bir arşivdir. Sitede yer alan yazılı ve video dersler, sıfırdan başlayan birinin ileri düzeylere kadar kendini geliştirmesine imkan sağlamaktadır. Sitede grafik tasarım, web tasarım, programlama, donanım üzerine birçok yazılıma ait derslere yer verilmekte.

Universiteplus

5-790-x-478 (790 x 350)

Online sertifika eğitimlerinin ve video içerikli derslerin bulunduğu bu platformda Boğaziçi Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi ders vermektedir.

Liderlik Okulu

6-790-x-419 (790 x 300)

Liderlik Okulu, geleceğin liderlerini yetiştiren bir kurumdur. Bu platformda liderlik hakkında birçok eğitime ulaşabilirsiniz.

Vidobu

7 (790 x 385) (790 x 180) (790 x 200) (790 x 210)

 

Vidobu, dünyada Türkçe bilen coğrafyaların ihtiyacı olan eğitimleri, alanında uzman eğitmenler ile sağlayan online video eğitim platformudur.

 

Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programları

9 (790 x 436) (790 x 380) (790 x 300)

 

Anadolu üniversitesi uzaktan öğretim sistemi bünyesinde, muhasebe, pazarlama, girişimcilik, finans, sekreterlik, eğitim ve yönetim alanlarında e-sertifika programları bulunmaktadır. Anadolu üniversitesi e-Sertifika Programları açık öğretim sistemindeki derslerden yararlanmak isteyen fakat üniversite sınavını kazanamayanlar için iş kurma ve yönetme konularında eğitim görme fırsatı sunmaktadır.

Hala indirmedin mi ? 😮 O zaman buraya tıkla!

 

Özel İçerik: Mehmet Ali Karabulut

Mehmet Ali Karabulut

ESOGÜ-Endüstri Mühendisliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir