ÖğrenciKariyeri Yeni Dönem Ekip Arkadaşlarını Arıyor!

Öğrenci Kariyeri Türkiye’nin ilk ve tek üniversite öğrencileri odaklı haber ve kariyer sitesidir. Üniversite öğrencilerine yönelik haber ve kariyer portalı olmanın yanı sıra çeşitli kariyer etkinleri, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir.

2013 yılından beri binlerce üniversite ve lise öğrencisine sahada (üniversite etkinliklerinde, fuarlarda, kariyer sohbetlerinde) ve online olarak (website/mobil uygulama) ulaşan ÖğrenciKariyeri, 2019 yılı boyunca Türkiye çapındaki üniversite öğrencilerine ulaşmak ve kulüp etkinliklerine destek vermek amacıyla yoluna devam ediyor.

Tamamen gönülülük esasına dayalı çalışan ekibimizle 2013 yılından beri içeriklerimiz ve etkinliklerimizle sizlere ulaşıyor ve ekipçe yeni deneyimleri beraber ediniyoruz. Dinamik, eğlenceli ve sorumluluk bilinciyle her işin üstesinden gelen ekibimize şimdi yeni takım arkadaşları arıyoruz. 🙂

Şartlarımıza gelecek olursak; bu işin gönüllülük esasına dayalı olduğunu göz önünde bulundurarak, her daim motive, sorumluluk sahibi ve “Şimdi ne yapıyoruz?” yerine “Böyle bir fikrim var, projeye dökelim mi?” cümlesiyle karşımıza çıkan, iletişime her zaman açık olan tüm üniversite öğrencilerine kapımız açık.

Niçin ÖğrenciKariyeri’ne Katılmalısınız?

ok_ekip

Kurumsallıktan öte bir aile ortamının olduğu ÖğrenciKariyeri’nde, Türkiye’nin dört bir noktasından ekip arkadaşlarınla iletişimde olacak ve beraber projeler geliştirebileceksiniz. Gönüllülük adı altında içinde bulunacağınız etkinlikler, kariyer sohbetleri ve daha niceleriyle hep bir önceliğe sahip ve bir adım ileride olacaksınız. Ekip arkadaşlarımızın kendi geliştirdikleri projelere destek veriyor ve yardımcı oluyoruz.

Üniversite etkinlikleriyle birçok öğrencinin hayatına dokunuyoruz! Young Executive Academy (YEA) zirvemizi Ekim ayında tamamladık. İnsan Kaynakları, Endüstri 4.0, Pazarlama ve Big Data adımlarından oluşan bu zirvelerde biz çok keyif aldık! Young Executive Academy nasıl geçti? Buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

YEA’nın dışında her Şubat ayında Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirdiğimiz Global Career Summit etkinliğinde globalde kariyer düşünen Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencilerini global şirketlerle bir araya getiriyoruz. Global Career Summit etkinliğimiz nasıl geçti? İzlemek için tıklayın!

Bütün bu yoğun etkinliklerin yanı sıra ekip olarak çokça eğleniyoruz! Geçtiğimiz yıl  Mardin’deydik mesela 🙂 Nasıl mı geçti? İzlemek için tıklayın!

 

Türkiye’deki her bir üniversiteye ulaşmak ve dolaylı olarak o üniversitedeki kulüplerle işbirliği yapmak için her üniversiteden ekip arkadaşına kapımız açık. 🙂 Üniversiteleriyle ilgili her türlü duyuru, etkinlik vs iş durumlarında arkadaşlarımızla iletişim halinde olacağız. Temsilcisi olduğu üniversitenin ÖğrenciKariyeri sosyal medya hesaplarının yönetimi, kulüp işbirlikleri, etkinliklerde stantta durma, ÖğrenciKariyeri mobil uygulamasının kampüsünde tanıtımı ve indirme sayısının takibini yapma, GCS, YEA gibi etkinliklerimize katılım sağlama gibi sorumluluklar sizi bekliyor. Listenin uzunluğu korkutmasın, kendinize çok şey katacaksınız! 😍

ÖğrenciKariyeri tamamen sosyal bir proje olup çalışma sistemi ‘Gönüllülük Esasına’ dayanmaktadır. Herhangi bir ücret söz konusu değildir.

Eğer ÖğrenciKariyeri Ailesi’ne katılarak üniversite yıllarına harika anılar ve tecrübeler katmak istiyorsan form üzerinden başvurabilirsin.

BAŞVURU SÜRECİMİZ SONA ERMİŞTİR

SÜREÇ

 

  • 5 Kasım  – 20 Kasım Başvuruların Toplanması
  • 20 Kasım – 1 Aralık Ön Elemelerin Yapılması
  • 1 – 8 Aralık Mülakatlar
  • 10 Aralık Sonuçlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir