ÖğrenciKariyeri Yeni Dönem Ekip Arkadaşlarını Arıyor!

Öğrenci Kariyeri Türkiye’nin ilk ve tek üniversite öğrencileri odaklı haber ve kariyer sitesidir. Üniversite öğrencilerine yönelik haber ve kariyer portalı olmanın yanı sıra çeşitli kariyer etkinleri, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir.

2013 yılından beri binlerce üniversite ve lise öğrencisine sahada (üniversite etkinliklerinde, fuarlarda, kariyer sohbetlerinde) ve online olarak (website/mobil uygulama) ulaşan ÖğrenciKariyeri, 2019 yılı boyunca Türkiye çapındaki üniversite öğrencilerine ulaşmak ve kulüp etkinliklerine destek vermek amacıyla yoluna devam ediyor.

Tamamen gönülülük esasına dayalı çalışan ekibimizle 2013 yılından beri içeriklerimiz ve etkinliklerimizle sizlere ulaşıyor ve ekipçe yeni deneyimleri beraber ediniyoruz. Dinamik, eğlenceli ve sorumluluk bilinciyle her işin üstesinden gelen ekibimize şimdi yeni takım arkadaşları arıyoruz. 🙂

Şartlarımıza gelecek olursak; bu işin gönüllülük esasına dayalı olduğunu göz önünde bulundurarak, her daim motive, sorumluluk sahibi ve “Şimdi ne yapıyoruz?” yerine “Böyle bir fikrim var, projeye dökelim mi?” cümlesiyle karşımıza çıkan, iletişime her zaman açık olan tüm üniversite öğrencilerine kapımız açık.

Niçin ÖğrenciKariyeri’ne Katılmalısınız?

ok_ekip

Kurumsallıktan öte bir aile ortamının olduğu ÖğrenciKariyeri’nde, Türkiye’nin dört bir noktasından ekip arkadaşlarınla iletişimde olacak ve beraber projeler geliştirebileceksiniz. Gönüllülük adı altında içinde bulunacağınız etkinlikler, kariyer sohbetleri ve daha niceleriyle hep bir önceliğe sahip ve bir adım ileride o”lacaksınız. Ekip arkadaşlarımızın kendi geliştirdikleri projelere destek veriyor ve yardımcı oluyoruz.

Üniversite etkinlikleriyle birçok öğrencinin hayatına dokunuyoruz! Young Executive Academy (YEA) programımızın ilk ayağı olan İnsan Kaynakları Zirvesini Eylül ayında gerçekleştirdik. Şimdi sırada Endüstri 4.0, Finans, Pazarlama ve Big Data zirveleri var! İnsan Kaynakları Zirvemiz nasıl geçti? Buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

YEA’nın dışında her Şubat ayında Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirdiğimiz Global Career Summit etkinliğinde globalde kariyer düşünen Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencilerini global şirketlerle bir araya getiriyoruz. Global Career Summit etkinliğimiz nasıl geçti? İzlemek için tıklayın!

Bütün bu yoğun etkinliklerin yanı sıra ekip olarak çokça eğleniyoruz! 4-7 Ekim’de Mardin’deydik mesela 🙂 Nasıl mı geçti? İzlemek için tıklayın!

Hangi Departmanlar Mevcut?

Dijital Medya Ekibi

eee

Kurgu-montaj severim diyenler, site ve sosyal medya hesapları için uygun görseller hazırlayabilirim diyenler! Bu ekipte olarak sitedeki içerikler ve sosyal medya paylaşımlarında bizlere fotoğraf ve video desteğinde bulunarak medya kahramanlarımız olmaya hazır mısınız?

İnsan Kaynakları Ekibi

Students meeting in the foyer of modern university building

– Ekip içerisindeki koordinasyonu sağlamak
– Aktif ekip grubuna alınacak arkadaşların seçme & yerleştirme sürecini yönetmek
– Proje gruplarının ilerleyişlerini takip etmek
– ÖğrenciKariyeri ile üniversite kulüplerinin iletişimi sağlamak
– Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık,
– Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,
– ÖğrenciKariyeri Ailesi içerisinde yapıyı sürekli dinamik halde tutabilecek projeler üretmek
– Araştırma – Geliştirme kabiliyetinde olup ‘Ben şimdi ne yapacağım?’ dan çok ‘Artık bunları yapmalıyız!’ sorumluluğu ve bilincine sahip olmak,
– İK departmanı içerisindeki takım arkadaşları ile sürekli iletişimde olup ekip üyeleri hakkında raporlama yapmak,
– Dönem içerisinde sosyal sorumluluk projeleri planlamak ve gerçekleştirmek.

Site İçerik Ekibi
icerik_ekibi_ok

ÖğrenciKariyeri’nin dinamik ve siteyle içli dışlı olan ekibi, haftalık olarak içerik üretmekte ve bu içerikleri mobil uygulamada yayınlamaktadır. Yaratıcıyım, araştırmayı severim ve haftalık olarak özgün içerikler üretebilirim diyorsan bu ekip seni bekliyor!

Üniversite Temsilcisi

r

Türkiye’deki her bir üniversiteye ulaşmak ve dolaylı olarak o üniversitedeki kulüplerle işbirliği yapmak için her üniversiteden ekip arkadaşına kapımız açık. 🙂 Üniversiteleriyle ilgili her türlü duyuru, etkinlik vs iş durumlarında arkadaşlarımızla iletişim halinde olacağız. Temsilcisi olduğu üniversitenin ÖğrenciKariyeri sosyal medya hesaplarının yönetimi, etkinliklerde stantta durma, ÖğrenciKariyeri mobil uygulamasının kampüsünde tanıtımı ve indirme sayısının takibini yapma, GCS, YEA gibi etkinliklerimize katılım sağlama gibi sorumluluklar sizi bekliyor. Listenin uzunluğu korkutmasın, kendinize çok şey katacaksınız! 😍

ÖğrenciKariyeri tamamen sosyal bir proje olup çalışma sistemi ‘Gönüllülük Esasına’ dayanmaktadır. Herhangi bir ücret söz konusu değildir.

Eğer ÖğrenciKariyeri Ailesi’ne katılarak üniversite yıllarına harika anılar ve tecrübeler katmak istiyorsan başvuru formu için buraya tıkla! 🙂

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir