Kariyer Kampüste’19 Etkinliği 24-25 Nisan’da Fırat Üniversitesi’nde

Teknoloji Ar-Ge ve Girişimcilik Öğrenci Topluluğu olarak ikincisini düzenlediğimiz Kariyer Kampüste’19 etkinliğimiz 24-25 Nisan 2019 tarihinde F.Ü Mustafa Temizer Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

10.00’da başlayacak olan etkinlik DB Positive, MNG Kargo, Scheineder  Electric, TurkıshWIN, Oyuncu-Tiyatrocu Umut Oğuz, EYBrandworks, Sunucu /Gazeteci Celal Pir, Volvo Penta’nın katılımları ile gerçekleşecektir.

ddd

Geçen yıl ‘Cv’nize değil hayatınıza dokunuyoruz.’’ Sloganı ile gerçekleştirilen etkinliğimiz bu yıl ‘Her yol ayrımına geldiğinizde, elinizde kendi çizdiğiniz üçüncü bir yol olmalı.’  sloganı ile gerçekleştirilecektir.

Etkinliğimizin temel amacı; üniversitemiz öğrencilerinde kariyer bilincini oluşturarak, onlara bu konuda bir bakış açısı kazandırmak, öğrencilerin staj için doğru tercihler yapmasını sağlamak, kişisel gelişim süreçlerine katkıda bulunarak mezuniyet sonrası karar verme aşamasında daha sağlıklı tercihler yapabilmelerine yardımcı olarak bu doğrultuda  öğrenci ve firmaları bir araya getirmektir.

 

Tamay Ün

Site İçerik Koordinatörü 📚 Anadolu Üniversitesi - İşletme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir