İstanbul İşletme Enstitüsü Ücretsiz Sertifika Programları

İstanbul İşletme Enstitüsü kendini işletme alanında geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık ücretsiz sertifika programları düzenlemekte. Çalışma hayatında bir adım önde olmak için eğitim sürekli hayatımızda olmalı. Üniversite hayatı bitti artık çalışıyorum diye düşünerek sektörümüzde ki gelişmeleri takip etmezsek bir süre sonra var olan pozisyonumuzu koruyamaz belki işimizi bile kaybedebiliriz. Başarımıza güvenerek kendimize bir şeyler katmazsak aksi mümkün olamaz.

İçinde bulunduğumuz çalışma hayatı sadece en iyilerin başarılı olabildiği bir sistem şeklinde çalışmakta. Bu sistem içinde ayakta kalmak içinde çok çalışmak gerekiyor. Kendimiz geliştirmek için yeni çıkan programları öğrenmeli, diksiyonumuzu geliştirmeli, yeni diller öğrenmeli, topluluğa karşı konuşacaksak etkili sunum teknikleri gibi konularda bilgi sahibi olmalıyız. Tüm bunları mesai saatleri içinde yapmak mümkün değildir. Bunun için mesai saatleri dışında bu konulara yoğunlaşmalı, kişisel gelişim veya sektörümüzde ki diğer yenilikleri takip etmek için zaman ayırmalıyız.

Bu durumda nereden başlayacağımıza karar veremiyorsak ücretsiz sertifika programları ile başlamak en yerinde karar olacaktır. Çünkü günümüz koşullarında bir kursa giderek eğitim almak hem çok fazla zaman gerektiren hem de maliyeti çok yüksek bir faaliyet haline gelmiştir.

Kısıtlı zamanımızdan ayıracağımız sürede maksimum verim elde etmek için de bize zaman kaybı yaratacak tüm etkenleri ortadan kaldırarak internet ve bilgisayarın olduğu her yerden eğitim alma olanağı sağlayan ücretsiz sertifika programlarını seçerek kısa zamanda başarı elde etmek mümkün olacaktır. Bu şekilde hem uzaktan eğitim sistemini denemiş oluruz hem de işleyişe ayak uydurmanın ne kadar basit olduğunu. Diğer eğitimler içinde zemin oluşturmuş oluruz.

dersler

Online eğitimler için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir