İbrahim Çeçen Vakfı Burs Başvuruları Eylül’de Başlayacak!

ibrahim_cecen_vakfı

 

[ad name=”HTML”]

Bu sene IC İbrahim Çeçen Vakfı başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine geri ödemesiz burs verilecek.

BURS HABERLERİNDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTİYORSAN TIKLA!

Ağrı‘lı iş adamı İbrahim Çeçen, IC İbrahim Çeçen Vakfı adı altında başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine verecek. Vakıf, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencisi dışında bu yıl yeni burs kaydı almayacaktır.

Burs almak için başvuran öğrencilerin hangi koşulları taşıması gerektiği, başvuru için gerekli belgeler ve başvuru tarihleri, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğü tarafından duyurulacaktır. İlan edilen tarih aralığında, istenilen evraklar, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı birimine elden teslim edilecektir.

Başvuruda bulunan öğrenciler, üniversite tarafından değerlendirilerek, bursa hak kazananların listesi yine üniversite tarafından belirlenecektir. Yeni bursiyerlere IC İbrahim Çeçen Vakfı, öğrenimleri boyunca burs verecektir.

İbrahim Çeçen Vakfı Burs programının amacı, başarılı ve ihtiyacı olan öğrencilere, karşılıksız burs vererek, onların eğitim ve öğrenimlerini başarı ile tamamlamalarına ve ülkeye yararlı bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmaktır. 2004 yılında kurulan Vakıf, bugüne kadar tüm Türkiye çapında 9000’e yakın gence burs vermiştir.

Burs başvuruları  Eylül ayında kabul edilecek. Başvuru formları için istenilen belgeler www.icvakfi.org adresinden temin edilebilecek. Burslar Ekim ayından itibaren 9 ay süresince verilecek.

[ad name=”Google Adsense”]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir