Hafta Sonunuza Apple’ın Fotoğraf Etkinliğiyle Heyecan Katın!

1.Etkinlik: iPhone ile Harika Fotoğraflar Çekin

iPhone’la fotoğraf çekmeyi keşfedin. Bu etkinlikte, iPhone’la mükemmel fotoğraflar çekmeyi öğrenecek, farklı ortamlarda fotoğraf çekme tekniklerini paylaşacağız. Fotoğraflarımızı istediğimiz zaman, istediğimiz yerde paylaşmanın yollarını öğreneceğiz. Bu etkinlikte en yeni iPhone’u deneyebilir veya kendi iPhone’unuzu getirebilirsiniz. iPhone ile fotoğraf çekmeye yeni başlayan herkes için önerilir. Etkinlik saati 10.30- 11.00 arasında. Kayıt olmak için TIK!

sss

2. Etkinlik: iPhone’da Fotoğraf Düzenleyin

iPhone’daki Fotoğraflar uygulamasıyla fotoğraf ve videoları düzenlemeyi öğrenin. Etkinlikte, çekiminizi daha iyi hale getirmek için pozlama, kontrast, renk doygunluğu ve daha birçok özelliği ayarlamayı göreceğiz. Filtreler ekleyecek, kırpacak ve eğlenceli efektlerle denemeler yapacağız. En yeni iPhone’u deneyebilir veya kendi iPhone’unuzu getirebilirsiniz. Tüm yetkinlik düzeyleri için önerilir.Etkinlik saati 11.00- 12.00 arasında.Kayıt olmak için TIK!

vvv

3. Etkinlik: iPhone için Lensler, Tripod’lar ve Daha Fazlası

En sevilen fotoğraf ekipmanımızı keşfetmek için bize katılın. Lensleri deneyerek çeşitli odak uzaklıklarından fotoğraf çekin, tripod ile farklı açıları yakalayın ve çok daha fazlasını keşfedin. Bu etkinlikte en yeni iPhone’u deneyebilir veya kendi iPhone’unuzu getirebilirsiniz. Hazırlanmak için Fotoğrafı Keşfedin: iPhone ile Harika Fotoğraflar Çekin atölye çalışmasına katılın.Etkinlik saati 12.00- 12.30 arasında.Kayıt olmak için TIK!

photo-1485058276291-bfd1a486547f

4. Etkinlik: Fotoğraf Laboratuvarı: Christopher Anderson’dan İlhamla Sıradışı Portreler

Fotoğraf sanatçısı Christopher Anderson‘ın yaklaşımıyla sujeyi yeniden tanımlama, lensle efekt yaratma ve çekiminize stil katmayı öğrenerek iPhone’la sıradışı portreler çekin. Arkadaşınızla gelin veya biriyle eşleşerek çekim pratiği yapın. En yeni iPhone’u deneyebilir ya da kendi iPhone’unuzu getirebilirsiniz. Hazırlanmak için Fotoğraf Yürüyüşü: Mekanda Portre Çekimi etkinliğine katılın.Etkinlik saati 12.30- 14.00 arasında.Kayıt olmak için TIK!

lll

Yükseltilmiş ses içeren atölye çalışmalarında, indüksiyon döngü kiti teknolojisi istek üzerine verilir.

Tarih: 23 Kasım 2019 Cumartesi

Yer: Apple Zorlu Center

Haritada görmek için TIKLAYINIZ!

ÖğrenciKariyeri tüm okuyucularına iyi eğlenceler diler :))

Tamay Ün

Site İçerik Koordinatörü 📚 Anadolu Üniversitesi - İşletme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir