Finans ve Yazılım Günleri 8. Kez Yıldız Teknik’te!

“Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” ünvanlı Kalite ve Verimlilik Kulübü 2009’dan bugüne her yıl düzenlediği Finans ve Yazılım Günleri’nin bu sene 8.sine imza atıyor.

İki dev sektörü tek organizasyonda buluşturan FYG, her iki sektörün de, en önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerini bu sene 8’inci kez 29-30 Kasım’da ağırlıyor. Eğitici seminerlerin yanında interaktif kurumsal etkinlikler, kendinizi ve yeteneklerinizi sınayabileceğiniz çalışmalar, ve firmalar ile direkt iletişime geçerek merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz zengin fuar alanı ile katılımcılarını ağırlayacak.

Finans ve Yazılım Günleri’nin içeriği sektörün en püf noktalarını içeren seminerler ve eğitimlerin yanısıra; katılımcıların firmalarla direkt iletişime geçebileceği zengin fuar alanı ile Wissenakademie, IBM ve Bilge Adam tarafından düzenlenecek olan Workshop’ları da içeriyor.

FYG 1.Ana Afiş_724x1024

Seminer İçeriğindeki Firmalar:

-Abdi İbrahim

-Mercedes-Benz

-Allianz

-Samsung

-Microsoft

-Yapıkredi

-SAP

-IBM

-IAS

-Turkcell

-Ziraat Teknoloji

-Bilge Adam

-Wissenakademie

Finans ve Yazılım Günleri, kişisel gelişimine önem veren herkese ve kurumsal hayatın inceliklerini yakalamak isteyen üniversite öğrencilerine farkı bakış açıları kazandırıp, yeni ufuklar ve fırsatlar açmak için, katılım sertifikası ile katılımcılarını bekliyor!

Detaylı programı öğrenmek için @ytukvk hesaplarını sosyal medya üzerinden takipte kal!

Kariyerin Senin Ellerinde!

Seminere Kayıt için tıklayınız.

Detaylı Bilgi için:

Armoni Bayar

Vice President at ÖğrenciKariyeri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir